Для опублікування статті у науковому журналі «Інноваційна педагогіка» № 73, 2024 необхідно заповнити довідку про автора за посиланням та надіслати електронною поштою до редакції журналу на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 31 липня 2024 року статтю, оформлену згідно вимог.

 

Академічна доброчесність.

Редакційна колегія журналу здійснює внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. Рецензування статті триває не менше двох днів.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

 

Після отримання підтвердження про прийняття статті до публікації від редколегії надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті необхідно обов’язково надіслати електронною поштою до редакції. Вартість публікації становить 1400 гривень (до 10 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.
Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.
За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI. 

Зразок оформлення назви електронних файлів: Іванов_стаття, Іванов_квитанція.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 31 жовтня 2024 р.
Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 30 листопада 2024 р.

 

Вимоги до публікацій