Автори, які опублікують свою статтю у  № 50 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість ще один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з наступних номерів журналу.
Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому журналі «Інноваційна педагогіка» № 50, 2022 необхідно заповнити довідку про автора за посиланням та надіслати електронною поштою до редакції журналу на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 31 серпня 2022 року статтю, оформлену згідно вимог.

Редакційна колегія журналу здійснює внутрішнє рецензування всіх статей, що надходять до неї. Рецензування статті триває не менше двох днів.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження про прийняття статті до публікації від редколегії надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті необхідно обов’язково надіслати електронною поштою до редакції. Вартість публікації становить 1000 гривень (до 10 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Редакція здійснює присвоєння кожному опублікованому матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI. 

Зразок оформлення назви електронних файлів: Іванов_стаття, Іванов_квитанція.

 

У період воєнного стану в Україні журнал буде видаватися виключно в електронній формі.

 

Вимоги до публікацій